NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme profesionální fotografické a grafické práce.

Jsme tu pro vás!

Kreativní a reklamní fotografie

Pro vaši propagaci a reklamu.

Jedná se o fotografie, které převážně fotíme v našem ateliéru. Produktům vytváříme během fotografování scénu, která povznese jejich vlastnosti, funkčnost a design. Naší vizí je, abychom každému produktu vdechli díky našim fotografiím pomyslný život.

Vytváříme i ty nejnáročnější postprodukční procesy, které zahrnují tvorbu kreativních virtuálních scén a prostředí s rozsáhlými fotomontážemi, digitálními ilustracemi a 3D prvky.

Výsledné fotografie jsou vhodné pro všechny typy reklamní e-commerce propagace a tištěné reklamy jako jsou brožury, katalogy, bannery, billboardy a další.

Fotografie na bílém pozadí

Pro vaše e-commerce a propagační tištěné projekty.

I standardní fotografie na bílém pozadí jsou od nás tip ťop a prochází precizní odbornou postprodukční úpravou, aby výsledek byl naprosto dokonalý. 

Produktovou fotografií na bílém pozadí můžete použít naprosto kdekoliv. Nejčastější využití je při propagaci produktů například pro e-commerce (e-shop, Amazon, eBay apod.) či v tištěném katalogu produktů.

Fotografie tón v tónu

Už vás nudí fotografie na bílém pozadí a chcete vaši propagaci oživit? 

Fotografie na bílém pozadí jsou pro vás už příliš nudné a kreativní fotografie naopak až příliš výstřední? Chtěli by jste kompromis, který bude stát za to? Tak právě pro vás jsme připravili fotografie s pozadím tón v tónu, která skvěle zapadne k vašemu produktu a povznese jej na vyšší úroveň.

Pozadí k fotografiím vytváříme na míru počítačovou grafikou a navrhujeme ho tak, aby samotný produkt doplňovalo - buď převádíme prvky z jeho obalu a nebo se inspirujeme vzhledem samotného výrobku.

Postprodukce a retuše

Máte ve svém archivu fotografie, které nechcete zahodit a zároveň byste je rádi využili?

Nabízíme také samostatné postprodukční práce. Co to znamená? Máte ve svém archivu fotografie z minulosti, které neprošly postprodukčním procesem a rádi by jste je nyní využili, ale prostě potřebujete, aby vypadaly profesionálně? My se o to postaráme! Fotografie vyretušujeme a vyladíme a pokud to bude vaším přáním, vytvoříme jakoukoliv fotomontáž či postprodukční trik. 

Neváhejte se nám ozvat!

Propagační grafika, digitální ilustrace a 3D modelování

Honí se vám hlavou další nápady, jak vaši značku posunout dál?
Toužíte po něčem neobvyklém? Fandíme inovátorům, protože sami jimi jsme
a budeme rádi po vašem boku.

Nejenomže fotíme, ale postaráme se vám i o kompletní a jedinečnou propagaci. Vytvoříme vám design jakékoliv tištěné propagace jako jsou obaly na výrobky, billboardy, banery, katalogy, brožury a další. 

Připravíme vám kreativní e-commerce reklamu např. bannery, headline upoutávky a další pro váš web či e-shop. 

To vše obohatíme o 3D prvky či digitální ilustrace na míru. Dokážeme opravdu cokoliv!